2. Wrocław

Konferencja Ognia (22-23.10.2016)

NA naszym profilu koinonijnym na FB:

https://www.facebook.com/koinoniajanchrzcicielwroclaw/

można obejrzeć zapis video konferencji. Zapraszamy.

--------------------

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!

Bracia i Siostry

Duch Święty nas przynagla abyśmy odświeżyli w swoich sercach i umysłach a przede wszystkim w duchu piękno, moc i energię i radość z głoszenia Dobrej Nowiny o Jedynym Zbawicielu, Baranku Paschalnym Jezusie Chrystusie.

W tym to celu już w październiku w dniach 22 i 23 będziemy wzywać Ducha Świętego Ducha Ewangelizacji.

Czas aby Koinonia Jan Chrzciciel w Regionie Wrocław czerpała z pełnej mocy skarbnicy radość życia i karmiła się Panem i piła wodę obfitości z Jego Obietnicy a jest nią Pocieszyciel, Duch Ojca i Syna.

Pasterz ze Sklene o. Vladko wraz z całą Koinonią Regionu Wrocław otworzy te zdroje i źródła i bezkresne wody oceanów przygotowanej już dla nas Łaski Pana.

Dziś nasz kraj to ojczyzna w którym ponad 50 % Polaków nie poznało Pana. Trzeba im głosić przede wszystkim kerygmat, zamiast piekącego oskarżenia i nieprzychylnych słów, ten kerygmat trzeba obwieszczać Głosem Jana Chrzciciela.

Nasz kraj potrzebuje Ducha Świętego płynącego przez miasta i osiedla, potrzebuje Ducha Świętego by leczyć pamięć, emocje i dać nadzieję, dać nową motywację, nowe przekraczania samego siebie i potrzebujemy na nowo ducha zdobywców.

Nasz kraj opuściło około 3 mln młodych Polaków którzy będąc płodni dają nowe pokolenia Anglikom, Irlandczykom, Niemcom, Amerykanom. Na ich miejsce przybyło i stale przybywa ponad milion młodych Ukraińców, tysiące Czeczeńców, Koreańczyków, Wietnamczyków itp, którzy Polsce dadzą nowe pokolenia odmładzając starzejąca się naszą Ojczyznę. Dlatego nie tyle potrzebujemy ducha konfrontacji pomiędzy nacjami czy chrześcijańskimi wyznaniami ale potrzebujemy ducha koinonijnego, ducha przyjęcia, otwarcia, ducha przyjaźni i Ducha Nowej Wizji dla naszego kraju.

To już przychodzi, już rozpala wiele serc w Polsce i Koinonia jest przede wszystkim do tego dzieła wybrana przez Pana.

Dlatego przygotujmy się na nowe wylanie Ducha Świętego. Proszę aby przez ten tydzień każdy z Braci i Sióstr w Regionie Wrocław coś Panu ofiarował jako post, jako zadośćuczynienie. Może to być powstrzymanie się od pokarmów, powstrzymanie się od jakiś zwykłych przyjemności, może to być dar materialny, może to być jakieś postanowienie, tak jak serce podpowiada.

Niech w tym postanowieniu wzmoże się oczekiwanie na to co przychodzi wraz ze Spodziewanym Potężnym Wylaniem Ducha Świętego.

Koordynator Regionalny KJCH

Marek Maj

Koinonia Jan Chrzciciel

ul. Św. Antoniego 35/25
50-073 Wrocław, Polska
tel: 609 513 080

Nr konta:
50144013870000000006711936
DAROWIZNA NA CELE
KULTU RELIGIJNEGO

Nowe na stronie

17 października 2016
17 października 2016

Projekty UE

©2017 Koinonia Jan Chrzciciel Oaza Wrocław. All Rights Reserved.

Search