Świadectwo: W każdym czasie Bogu za wszystko dziękujcie

Chrystus Zmartwychwstał.

Kochani chciałabym się z Wami podzielić doświadczeniem z ostatnich dni i mam nadzieję, że wzmocni ono Waszą wiarę.

W ostatnim czasie bardzo dużo otrzymałam od Pana. Były to dla mnie istotne i bardzo ważne rzeczy jak np. zakup mieszkania, duża ilość nowych klientów w moim gabinecie kosmetycznym, współpraca z ważnymi instytucjami, dzięki którym otrzymałam Błogosławieństwo finansowe.

Bardzo chciałam, bardzo prosiłam i wszystko otrzymałam w przeciągu kilku miesięcy.

Niestety po pewnym czasie uważałam już, że to normalne a przecież inni i tak mają więcej niż ja. Serce mi pękało bo chciałam mieć jeszcze więcej ale po rozmowie z moją koordynatorką ze wspólnoty zauważyłam, że problem jest we mnie.

NIE JESTEM WDZIĘCZNA PANU ZA TO CO MI UCZYNIŁ!!! Cały czas miałam wrażenie, że Jezus musi mi błogosławić. Ta prawda zmieniła moje patrzenie na pewne sprawy.

Pewnego dnia podjęłam decyzje, że zacznę Panu po prostu dziękować za każdy szczegół w moim życiu, za każdą zarobioną złotówkę, za każdą klientkę, która przyjdzie do mojego salonu, nawet za to że uczę się dziękować.

Kochani do dzisiaj dziękuję Panu za wszystko, nawet za najmniejsze rzeczy. Codziennie! Rano, w południe i wieczorem na moich ustach jest słowo DZIEKUJĘ. Chcę abyście doświadczali tego samego, bo nie minęły jeszcze 2 tygodnie a w moim życiu dzieją się jeszcze WIĘKSZE rzeczy, że aż czasami nie jestem w stanie tego ogarnąć. Pan wylał na mnie strumień Błogosławieństw. Włożył mi w serce pragnienie aby otworzyć drugi gabinet kosmetyczny. Zastanawiałam się tylko jak to zrobić skoro w mojej rodzinnej miejscowości nie ma ludzi o wykształceniu kosmetologicznym.

Zachodziłam w głowę, zastanawiała się, chciałam zrezygnować z pracy we Wrocławiu, aby samej objąć piecze nad nowym miejscem.

Ale dałam ogłoszenie w internecie i oczywiście Pan się o wszystko zatroszczył. Mam już 2 osoby do pracy a 1 marca będzie otwarcie Atelier Urody w Wińsku.

Dlatego zachęcam Was do dziękowania Panu za wszystko co Wam czyni - bez względu na to czy wiedzie Wam się lepiej czy tez gorzej.

Życzę wielu błogosławieństw.

Kaśka

Koinonia Jan Chrzciciel

ul. Św. Antoniego 35/25
50-073 Wrocław, Polska
tel: 609 513 080

Nr konta:
50144013870000000006711936
DAROWIZNA NA CELE
KULTU RELIGIJNEGO

Nowe na stronie

14 październik 2017
17 październik 2016

Projekty UE

©2020 Koinonia Jan Chrzciciel Oaza Wrocław. All Rights Reserved.

Search