Bóg jest Bogiem rzeczy niemożliwych

Kochani!

Pragnę podzielić się z Wami tym, co Bóg dla mnie robi każdego dnia. Jest obecny w moim życiu, czuję Jego bliskość i wsparcie.

Kiedy mamy codzienną modlitwę osobistą, wtedy Jezus czyni wielkie dzieła. Troszczy się o każdą najmniejszą rzecz. A gdy głosimy Jego Słowo i nastajemy w porę i nie w porę, wtedy nasz Pan obficie nam błogosławi. Tak też było w mojej sytuacji.

Ostatnio mieliśmy trudne chwile. Okazało się że dom, w którym mieszkamy wraz z dużym ogrodem musimy sprzedać, aby spłacić trzy osoby z naszej rodziny. Dostaliśmy termin do końca tego roku. A wiadomość do nas dotarła na krótko przed wyznaczonym terminem. To był po prostu szok! Nie chciałam nawet mówić o tym mojemu mężowi, gdyż zdawałam sobie sprawę, że będzie to dla niego potężny cios.

W tym domu mieszkamy z rodzicami ponad 20 lat. Wiele zainwestowaliśmy funduszy i serca w to miejsce.

Sprawę oddałam w Boże ręce. Prosiłam Jezusa o światło w tej sprawie. Powierzając Mu ten problem, w moim sercu zapanował pokój, postanowiłam Bogu zaufać do końca. I otrzymałam wielką łaskę. Moje życie nie uległo zmianie. Nie załamałam się pomimo tych trudnych okoliczności. Wciąż przyświecały mi słowa, że w Jezusie osiągnę zawsze, pełne zwycięstwo. Wiem, że Bóg z tymi, którzy Go miłują współdziała we wszystkim dla ich dobra.

Dlatego każdego dnia nadal chwaliłam Pana, ogłaszając Jego moc nade mną i moją rodziną.

I stało się cos nieprawdopodobnego. Totalnie nieoczekiwanego. Otóż w tym czasie, moi rodzice zostali zaproszeni do Warszawy na spotkanie rodzinne w sprawie spadku.

Przyszła odpowiedź na modlitwę! Okazało się, że ciocia, której zresztą nigdy nie miałam okazji poznać osobiście, zapragnęła podzielić się majątkiem, jaki zdobyła ze sprzedaży ziemi w okolicach Warszawy. Przecież wcale nie musiała tego robić, ponieważ posiadłość została przepisana wyłącznie na nią...

Cóż nasz Dobry Ojciec w niebie potrafi uczynić tu na ziemi, aby potwierdzić fakt, że Królestwo Boże jest pośród nas!

Co ciekawe. Moi rodzice otrzymali tyle pieniędzy, że wystarczyło na spłacenie całej naszej rodziny. Dom należy do nas! I można śmiało powiedzieć, ze dostaliśmy go w prezencie od naszego Przyjaciela Jezusa Chrystusa.

Dla Niego naprawdę nie ma rzeczy niemożliwych. Tylko trzeba Mu zaufać, mieć z Nim prawdziwą, żywą relację oraz słuchać Jego Słowa i nieść Dobra Nowinę całemu światu. A Pan sam zatroszczy się o wszystko.

Od tego czasu, mój tato doświadczył, że modlitwa ma wielką moc. I stał się kolejny cud. Zaczął chodzić do kościoła. Mój mąż nie mógł w to wszystko uwierzyć i sam przyznał, że modlitwa i codzienne życie z Jezusem to najcenniejszy skarb, który należy pielęgnować.

Niech Bóg Was wszystkich błogosławi!

 

Elżbieta

15.12.2012

Koinonia Jan Chrzciciel

ul. Św. Antoniego 35/25
50-073 Wrocław, Polska
tel: 609 513 080

Nr konta:
50144013870000000006711936
DAROWIZNA NA CELE
KULTU RELIGIJNEGO

Nowe na stronie

14 październik 2017
17 październik 2016

Projekty UE

©2020 Koinonia Jan Chrzciciel Oaza Wrocław. All Rights Reserved.

Search